In de nacht van woensdag 1 op donderdag 2 februari is in de wijk IJsselveld-Oost een dronken automobilist er vandoor gegaan in een auto en later te voet.
Die nacht zagen surveillerende agenten op de Oranje Nassaulaan een auto met hoge snelheid rijden. De bestuurder kreeg een stopteken, die hij negeerde.
Uiteindelijk kwam het voertuig op de Antennehof tot stilstand waarna de bestuurder er te voet ervandoor ging. Met inzet van meerdere agenten en een politiehond werd de man na een korte achtervolging aangehouden. In het voertuig en bij de verdachte werden drugs aangetroffen.
Op het politiebureau werd een blaastest afgenomen, waaruit bleek dat hij teveel had gedronken (570 ugl), wat gelijk staat aan iets minder dan 10 glazen bier.
Hij is heengezonden met een rijverbod en een proces-verbaal.