Ludieke actie om pakketbezorger Hazjar in IJsselstein te houden

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

In IJsselstein is een ludieke actie opgezet om te voorkomen dat een pakketbezorger overgeplaatst wordt naar een andere regio. PostNL wil pakketbezorger Hazjar Salim overplaatsen naar Houten, en dat kunnen honderden inwoners van IJsselstein maar niet verkroppen: ze zijn gehecht geraakt aan de “leukste, beste en liefste postbezorger” die “al zijn klanten bij naam kent en altijd vrolijk en vriendelijk is.” Een onbekend aantal inwoners heeft posters opgehangen uit protest tegen de overplaatsing. Het gaat onder andere om woningen aan de Rietzangerlaan in Achterveld, waar Salim een bekend gezicht is.

Op een Facebookbericht dat aan PostNL gericht is zijn al meer dan 250 reacties gekomen. “Dit menen jullie niet, hij heeft het zo naar zijn zin in IJsselstein, wij willen hem niet kwijt” zegt Kitty van der Gouw. “Als mijn kinderen hem aan zien komen rennen ze al vrolijk naar de deur, ook als hij niet bij ons een pakketje komt bezorgen,” vult Laura Groenendijk aan. Een aantal mensen die reageren laten weten zelfs over te stappen naar een andere pakketbedrijf als Salim inderdaad overgeplaatst wordt.

De webcare-afdeling van PostNL heeft laten weten dat zij geen invloed uit kunnen oefenen op welke bezorger in welk gebied werkt. Wel geven zij aan de reacties onder de aandacht te brengen. De afdeling persvoorlichting is om een reactie gevraagd, maar die is tot nu toe uitgebleven.

Meerdere mensen zeggen dat Salim zelf graag in IJsselstein wil blijven werken.

Wil jij ook dat ‘onze’ Hazjar in IJsselstein blijft? Laat dan vooral je stem horen over de overplaatsing aan PostNL. Dit kan alleen via Facebook op de pagina van PostNL:


Foto’s en tekst: Sem van der Wal

Delen.

Over de auteur

blank

Fotojournalist en cameraman in Utrecht en omstreken | Werkzaam voor media en bedrijven | Novum Nieuws (ANP)

89 reacties

 1. Als ik niet thuis was bracht hij het bij mijn dochter fantastisch toch.
  Deze man willen we niet missen in IJsselstein☹️☹️☹️☹️

 2. Hazjar moet blijven. Vrolijke trouwe bezorgen..mag niet weg. Hij moet echt blijven!!!!

 3. Jolanda van der waarden on

  Onze beste,allervrolijkste, aardigste, en altijd spontane pakketbezorger mag niet uit Achterveld weg. Dit moeten we niet laten gebeuren. Dus….Hazjar moet blijven….

 4. Carel Marsman on

  Hazjar moet zeker blijven. Deze pakketbezorger neemt zijn vak heel serieus en doet altijd zijn uiterste best om de klant zo goed mogelijk te bedienen. En altijd goed gehumeurd ook nog! Gewoon luisteren naar wat zijn klanten willen dus; Hazjar moet blijven!

 5. Altijd een vriendelijk gezicht ..en altijd “Fijne avond of middag ”
  Zo zie je ze niet meer zo vaak.

 6. Arthur Jonkman on

  Inderdaad een voorbeeld voor menig postbezorger. Hij kent zijn vak-wijk-klanten! Er zijn genoeg nieuwe medewerkers die wel in Houten willen werken. Dus wat mij betreft hij moet blijven.

 7. Margret Vlieger on

  Hazjar is altijd vrolijk en vriendelijk! Zou fijn zijn als hij in Achterveld IJsselstein blijft komen bezorgen.

 8. Eric Ronkes Agerbeek on

  Zijn ze nu helemaal gek geworden bij Post NL onze goede vriend moet gewoon in IJsselstein blijven! De altijd correcte en goed functionerende bezorger van Post NL is een parel voor dit bedrijf en haar cliënten ! Dus laat hem in onze wijk blijven Post NL.

 9. Hij moet blijven we hebben nog nooit zo vriendelijke jongen gehad cok

 10. Hazjar is altijd vrolijk en vriendelijk laat hem in onze wijk blijven

 11. Hij moet gewoon blijven. Als hij zo geliefd is bij die mensen en kinderen waarom zou je zo iemand dan weg sturen. Vind dat echt sneu.

  En o,ja ik wilde zo’n petitie gaan ondertekenen maar dat moest via Facebook van postnl maar ik kon dat nergens vinden. Kan iemand mij misschien helpen.

 12. Dit meen je toch niet! Juist zijn wij blij dat een website bezorgd met PostNL, omdat wij er dan zeker van zijn dat ze op tijd en naar afspraak gebracht worden door de topper in z’n witte bus! Zelfs toen we hem net gemist hadden maar hij ons verder in de straat nog zag lopen met de kinderwagen en herkende reed hij terug om het pakket alsnog aan ons af te leveren. Kortom: klachten krijgen jullie vast wel is binnen. Maar als iemand zijn werk fantastisch doet, dan horen jullie van PostNL het vast niet vaak. Hierbij: Mocht het lukken, zet iemand anders naar Houten en laat deze vriendelijke man met plezier in zijn baan en omgeving lekker in IJsselstein!

 13. Hazjar moet in onze wijk blijven als hij dat zelf ook graag wil!!!
  Fijne man!!!

 14. I’m impressed, I have to admit. Genuinely rarely should i encounter a weblog that’s both educative and entertaining, and let me tell you, you may have hit the nail about the head. Your idea is outstanding; the problem is an element that insufficient persons are speaking intelligently about. I am delighted we came across this during my look for something with this.

 15. This is the precise weblog for anybody who wants to seek out out about this topic. You notice a lot its almost arduous to argue with you (not that I truly would need匟aHa). You undoubtedly put a brand new spin on a topic thats been written about for years. Nice stuff, just nice!

 16. Aw, this was a very nice post. In idea I wish to put in writing like this additionally ?taking time and actual effort to make a very good article?but what can I say?I procrastinate alot and certainly not seem to get one thing done.

 17. There are some interesting time limits on this article however I don抰 know if I see all of them center to heart. There is some validity however I will take hold opinion till I look into it further. Good article , thanks and we want more! Added to FeedBurner as well

 18. You made some respectable factors there. I seemed on the web for the difficulty and located most individuals will go along with together with your website.

 19. Spot on with this write-up, I truly suppose this website needs rather more consideration. I抣l in all probability be again to read way more, thanks for that info.

 20. Good day! I simply would like to give a huge thumbs up for the great info you could have right here on this post. I will probably be coming again to your weblog for more soon.

 21. The following time I learn a weblog, I hope that it doesnt disappoint me as a lot as this one. I mean, I do know it was my choice to read, however I truly thought youd have one thing interesting to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you would fix if you werent too busy on the lookout for attention.

 22. The next time I read a weblog, I hope that it doesnt disappoint me as a lot as this one. I mean, I know it was my choice to learn, however I truly thought youd have something fascinating to say. All I hear is a bunch of whining about something that you may repair when you werent too busy on the lookout for attention.

 23. A formidable share, I just given this onto a colleague who was doing just a little analysis on this. And he in reality purchased me breakfast as a result of I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I really feel strongly about it and love reading extra on this topic. If attainable, as you turn out to be experience, would you thoughts updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Large thumb up for this blog publish!

 24. There are certainly numerous details like that to take into consideration. That is a nice point to bring up. I offer the ideas above as general inspiration but clearly there are questions just like the one you carry up the place the most important factor can be working in trustworthy good faith. I don?t know if best practices have emerged around issues like that, however I’m certain that your job is clearly identified as a fair game. Each girls and boys feel the influence of only a moment抯 pleasure, for the rest of their lives.

 25. I found your blog site on google and test a couple of of your early posts. Proceed to keep up the excellent operate. I just extra up your RSS feed to my MSN News Reader. In search of forward to reading more from you in a while!?

Laat een reactie achter