Facebook Twitter Instagram YouTube
    LAATSTE NIEUWS
    • Vuurwerkbom beschadigd woning aan Italielaan
    • Kleine brand in droogtunnel
    • Verwarde man zorgt voor onrust Lanceerplaats en steekt bestelbus in brand
    • Flinke brand Noorwegenlaan maakt woning onbewoonbaar
    • Auto knalt op informatiezuil aan Utrechtseweg
    • Elektrische step op bodem van Nedereindse Plas zorgt voor grote inzet hulpdiensten
    • Wateroverlast in zwembad de Hooghe Waerd
    • IJsselstein vangt tijdelijk vluchtelingen op in sporthal De Oever
    Facebook Twitter Instagram YouTube
    IJsselstein 2.0
    • Home
    • 112 nieuws
    • Jouw wijk
      1. Centrum
      2. Zuid (Zenderpark)
      3. Noord (IJsselveld)
      4. West (Achterveld)
      5. Buitengebieden
      6. Algemeen
      7. View All

      Politie en BOA’s oefenen samen met ROC leerlingen in IJsselsteinse binnenstad

      september 29, 2022

      Vandalen slopen schaaktafels bij speeltuin Kloosterplantsoen

      augustus 18, 2022

      Vrouw zwaargewond na aanrijding met taxibusje, de politie zoekt getuigen.

      april 12, 2022

      Oproep inzameling spullen voor vluchtelingen

      maart 18, 2022

      Meerdere auto-inbraken in één nacht

      oktober 1, 2020

      Autokraker gesnapt op camera

      januari 27, 2020

      Eén lichtgewonde bij botsing tussen auto en scooter op Praagsingel

      juli 23, 2019

      Vakantie valt in het water

      mei 15, 2019

      Burgemeester sluit woning na vondst drugs

      mei 25, 2022

      “Waarom is het voetpad bij sportpark IJsseloever verwijderd?”

      mei 15, 2022

      Wederom veel vandalisme gepleegd in sportpark IJsseloever

      april 17, 2022

      Oude school aan Poortdijk gaat definitief dicht

      januari 3, 2020

      Brandweer druk met koeien in gierput aan de Achtersloot

      oktober 29, 2020

      Koningspythons gedumpt in Achterveld

      maart 2, 2020

      Tafel vliegt in brand aan de Kamille

      februari 6, 2020

      Jongens blussen brandje aan de Kaasmakerlaan

      mei 26, 2019

      20 populieren aan Zijdewetering Noord met spoed gekapt

      september 30, 2022

      Loslopende hond loopt via Baronieweg naar Vianen

      mei 30, 2021

      Auto rolt met aanhanger en boot de Lek in

      september 9, 2020

      Grote uitslaande brand in Lopik

      juni 17, 2020

      Xu en Furion bezoeken IJsselstein, op weg naar China

      augustus 30, 2022

      Fiets- en loopbrug binnenkort weer open

      juni 2, 2022

      Smeerinstallaties en wieldempers verminderen overlast piepende trams

      juni 1, 2022

      Lions in actie voor Oekraïners in IJsselstein

      mei 8, 2022

      Vuurwerkbom beschadigd woning aan Italielaan

      maart 6, 2023

      Kleine brand in droogtunnel

      maart 6, 2023

      Verwarde man zorgt voor onrust Lanceerplaats en steekt bestelbus in brand

      februari 22, 2023

      Flinke brand Noorwegenlaan maakt woning onbewoonbaar

      december 11, 2022
    • Thema’s
      • Ondernemers
      • Gemeente
      • Evenementen
      • Klimaat Neutraal
      • Sport
      • IJsselstein in beeld
      • Uit de oude doos
      • In Beeld: Video’s
    • Schrijf mee
    • Contact
    IJsselstein 2.0
    You are at:Home » Oud & Nieuw in IJsselstein 2018/2019

    Oud & Nieuw in IJsselstein 2018/2019

    0
    By redactie on december 31, 2018 Evenementen

    Oud & Nieuw zit er weer op. Naast feestelijkheden waren er ook veel ongeregeldheden. Met name in IJsselveld-Oost ging het behoorlijk mis dit jaar. Ook in andere delen van IJsselstein is er veel gesloopt met behulp van (zwaar) vuurwerk. Hieronder enkele foto’s van de vernielingen.



    Hieronder de inmiddels gestopte “live blog” van Oud & Nieuw in IJsselstein:

    Dank hulpverleners (@PolIJsselstein, BOA’s @gem_ijsselstein, @ggdru en @vrutrecht / brandweer IJsselstein) voor het nodige werk dat afgelopen avond en nacht in IJsselstein (e.o.) – op kordate wijze – is verricht. pic.twitter.com/GzvI8AKaRA

    — Patrick van Domburg (@PatrickvDomburg) January 1, 2019

    03:14 Het is rustig in IJsselstein. Her en der vieren nog mensen feest, maar de meeste hebben toch hun bed opgezocht.

    Wij wensen de wijk IJsselveld-Oost alvast sterkte toe. Rondom de Televisiebaan is het een grote bende. Een bushokje is vernield, oud vuil over straat gegooid, zijn er vernielingen aangericht aan de Jumbo daar en is er twee keer een poging gedaan om een gebouw in brand te steken. En de landelijke media is gehaald door vuurwerk naar hulpverleners te gooien.

    00:30 Gebouwbrand gemeld aan de Heemradenlaan. De brandweer ging met spoed ter plaatse. Wij hebben geen info wat er precies in brand heeft gestaan.

    Update: het brandalarm was afgegaan bij basisschool de Trekvogel. Rondom het gebouw waren de hele avond jongeren in de weer met vuurwerk. De politie heeft de situatie, met behulp van de politie WhatsApp groep, continu in de gaten gehouden.

    Gelukkig Nieuwjaar!

    22:44 Aan het Jolandeplantsoen heeft een woninginbraak plaatsgevonden. De politie vraagt getuigen zich te melden.

    Foto: jacvers

    21:20 Er is vuurwerk gegooid naar de aanwezige hulpverleners. De politie is aanwezig en is in gesprek met jeugdige personen.

    21:00 En weer een brandstichting aan de Televisiebaan. Nu is het gebouw van Pulse het mikpunt geweest. Het vuur was snel uit maar er is brandschade te zien bij de ingang. De brandweer heeft de deuren geopend om de schade aan de binnenzijde te bekijken.

    Foto: jacvers

    Rond 19:45 hebben meerdere personen proberen in te breken in een gebouw aan de Televisiebaan. Tevens is er brand gesticht, tegen het gebouw aan. Vermoedelijk met maar één doel…

    Ook dit jaar zijn de wipkippen aan de Schonauwen weer het mikpunt geweest van triest gedrag.

    Aan de Edelstenenbaan is een reclamebord in brand gevlogen door vuurwerk. Een voorbijganger heeft met water van buurtbewoners het vuur weten te blussen.

    Bij de Jumbo aan de Televisiebaan werd al vrij vroeg de eerste buitenbrand gemeld. Vermoedelijk door afgestoken vuurwerk.

    16:01:00 P 2 Buitenbrand Jumbo IJsselstein Televisiebaan IJsselstein 092031

    — P2000 Utrecht (@p2kutrecht) December 31, 2018

    De feestdagen zijn bijna voorbij, hoogte tijd om die lege flessen massaal in te leveren.
    https://twitter.com/Raymond64110219/status/1079760955821748225

    Vanmiddag waren de BOA’s op pad om jongeren te controleren op illegaal vuurwerk of het te vroeg afsteken van legaal vuurwerk.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Het Foutezomerfeest op de zaterdag helemaal uitverkocht, nog wel kaarten voor Voute Vrijdag

    De XL nostalgische zweefmolen tijdens zomereditie van Foodtruckfestival HOPPAAA!

    2 juli: 1e veteranendag met militaire voertuigen en opening Witte Anjer perkje

    • Populair
    • Nieuw binnen
    • Uitgelicht
    mei 30, 2015

    Toen & Nu – Zomerdijk

    mei 30, 2015

    IJsselveld in circa 1975

    mei 30, 2015

    Binnenstad in 1979

    maart 6, 2023

    Vuurwerkbom beschadigd woning aan Italielaan

    maart 6, 2023

    Kleine brand in droogtunnel

    februari 22, 2023

    Verwarde man zorgt voor onrust Lanceerplaats en steekt bestelbus in brand

    Onze laatste Instagram foto’s
    • 25.00x  Cobra 6 aangetroffen in 2 voertuigen

Vrijdag 22 september aan het begin van de avond zijn op het industrieterrein Panningen in IJsselstein twee auto’s met daarin in totaal 1700 kilo illegaal vuurwerk aangetroffen. Dit is tot nu toe de grootste vondst illegaal vuurwerk in Midden-Nederland.

Het gaat om ongeveer 25.000 stuks Cobra 6. Deze hoeveelheid is voldoende om een halve woonwijk op te blazen.

Bij de politie kwam een melding binnen over een verdachte situatie, waarbij goederen in voertuigen werden overgeladen. Hierop is de politie ter plaatse gegaan voor nader onderzoek.

Op het Jolandeplantsoen troffen agenten een van de auto’s aan en zagen dat er dozen vuurwerk in lagen. Er werd door de HovJ (hulp officier van Justitie) toestemming gegeven om de auto open te maken.

De tweede auto werd korte tijd later gevonden op de Panoven. Deze auto stond vol met dozen vuurwerk.
De auto’s zijn in beslaggenomen en het vuurwerk is afgevoerd door een specialistisch bedrijf

De politie onderzoekt de zaak. Er is nog niemand aangehouden.

Tekst en foto: politie.nl
    • Veel hulpdiensten naar incident bij Westfort

Om 14:00 zijn veel hulpdiensten opgeroepen vanwege een ernstig incident bij vleesverwerker Westfort. Diverse ambulances, brandweerwagens en traumahelikopter werden naar de Kamerlingh Onneslaan gestuurd.

Eenmaal ter plaatse werd duidelijk dat de traumahelikopter niet nodig was en vertrok de eerste ambulance en brandweerwagen en kwamen er meer politiewagens het terrein op rijden. 

Volgens RTV Utrecht komt een woordvoerder van de Arbeidsinspectie vanmiddag met meer informatie.
    • Beroving met geweld

IJsselstein - Op dinsdag 12 september vond op de Omloop West een beroving met geweld plaats. De politie doet onderzoek en verzoekt getuigen zich te melden.

Rond 21.30 uur liep het slachtoffer, een 29-jarige inwoner uit Utrecht, op de Omloop West in de richting van Ruimtevaartlaan. Daar kwam hij twee jongens tegen die hem tegenhielden en geld eisten. Het slachtoffer probeerde weg te rennen maar werd vastgepakt en geslagen. Met buit zijn zij hierna in onbekende richting gevlucht.

Van de verdachten is het navolgende signalement bekend :

Witte huidskleur, ongeveer 1.90 meter lang, kort lichtkleurig haar en getraind postuur. Deze verdachte was gekleed in een zwarte “hoodie”.
Witte huidskleur, ongeveer 1.70 meter lang, kort donker haar en eveneens gekleed in een zwarte “hoodie”

Oproep getuigen
De politie komt graag in contact met getuigen van de beroving of met mensen die op andere wijze over informatie beschikken. Er kan worden gebeld met 0900-8844 of met Meld Misdaad Anoniem, telefoon 0800-7000 danwel via Meld Misdaad Anoniem

    Volg ons op Instagram

    IJsselstein in Beeld
    Over IJsselstein 2.0

    Sinds 2015 brengen wij nieuws, feitjes en leuke weetjes over IJsselstein op één pagina! De beheerders zijn Mike & Erik.

    Volg ons ook via:

    Facebook Twitter Instagram YouTube
    Copyright © 2023 IJsselstein 2.0. Al jaren powered by Internetbureau 2BeFresh.
    • Home

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.