Facebook Twitter Instagram YouTube
    LAATSTE NIEUWS
    • Vuurwerkbom beschadigd woning aan Italielaan
    • Kleine brand in droogtunnel
    • Verwarde man zorgt voor onrust Lanceerplaats en steekt bestelbus in brand
    • Flinke brand Noorwegenlaan maakt woning onbewoonbaar
    • Auto knalt op informatiezuil aan Utrechtseweg
    • Elektrische step op bodem van Nedereindse Plas zorgt voor grote inzet hulpdiensten
    • Wateroverlast in zwembad de Hooghe Waerd
    • IJsselstein vangt tijdelijk vluchtelingen op in sporthal De Oever
    Facebook Twitter Instagram YouTube
    IJsselstein 2.0
    • Home
    • 112 nieuws
    • Jouw wijk
      1. Centrum
      2. Zuid (Zenderpark)
      3. Noord (IJsselveld)
      4. West (Achterveld)
      5. Buitengebieden
      6. Algemeen
      7. View All

      Politie en BOA’s oefenen samen met ROC leerlingen in IJsselsteinse binnenstad

      september 29, 2022

      Vandalen slopen schaaktafels bij speeltuin Kloosterplantsoen

      augustus 18, 2022

      Vrouw zwaargewond na aanrijding met taxibusje, de politie zoekt getuigen.

      april 12, 2022

      Oproep inzameling spullen voor vluchtelingen

      maart 18, 2022

      Meerdere auto-inbraken in één nacht

      oktober 1, 2020

      Autokraker gesnapt op camera

      januari 27, 2020

      Eén lichtgewonde bij botsing tussen auto en scooter op Praagsingel

      juli 23, 2019

      Vakantie valt in het water

      mei 15, 2019

      Burgemeester sluit woning na vondst drugs

      mei 25, 2022

      “Waarom is het voetpad bij sportpark IJsseloever verwijderd?”

      mei 15, 2022

      Wederom veel vandalisme gepleegd in sportpark IJsseloever

      april 17, 2022

      Oude school aan Poortdijk gaat definitief dicht

      januari 3, 2020

      Brandweer druk met koeien in gierput aan de Achtersloot

      oktober 29, 2020

      Koningspythons gedumpt in Achterveld

      maart 2, 2020

      Tafel vliegt in brand aan de Kamille

      februari 6, 2020

      Jongens blussen brandje aan de Kaasmakerlaan

      mei 26, 2019

      20 populieren aan Zijdewetering Noord met spoed gekapt

      september 30, 2022

      Loslopende hond loopt via Baronieweg naar Vianen

      mei 30, 2021

      Auto rolt met aanhanger en boot de Lek in

      september 9, 2020

      Grote uitslaande brand in Lopik

      juni 17, 2020

      Xu en Furion bezoeken IJsselstein, op weg naar China

      augustus 30, 2022

      Fiets- en loopbrug binnenkort weer open

      juni 2, 2022

      Smeerinstallaties en wieldempers verminderen overlast piepende trams

      juni 1, 2022

      Lions in actie voor Oekraïners in IJsselstein

      mei 8, 2022

      Vuurwerkbom beschadigd woning aan Italielaan

      maart 6, 2023

      Kleine brand in droogtunnel

      maart 6, 2023

      Verwarde man zorgt voor onrust Lanceerplaats en steekt bestelbus in brand

      februari 22, 2023

      Flinke brand Noorwegenlaan maakt woning onbewoonbaar

      december 11, 2022
    • Thema’s
      • Ondernemers
      • Gemeente
      • Evenementen
      • Klimaat Neutraal
      • Sport
      • IJsselstein in beeld
      • Uit de oude doos
      • In Beeld: Video’s
    • Schrijf mee
    • Contact
    IJsselstein 2.0
    You are at:Home » Meedoen@ijsselstein.nl: ideeën mailbox Urgentieagenda geopend

    Meedoen@ijsselstein.nl: ideeën mailbox Urgentieagenda geopend

    0
    By redactie on juni 26, 2019 Algemeen

    Meedoen@ijsselstein.nl is in de lucht! In deze ideeënmailbox ontvangen burgemeester en wethouders graag tips en ideeën van inwoners en ondernemers om IJsselstein nóg beter te maken. De eerste mail met een idee voor de binnenstad is inmiddels ontvangen.

    Burgemeester van Domburg: “Veel inwoners en ondernemers hebben meegedacht met het opstellen van de urgentieagenda. De ideeënmailbox is één van de 40 punten van de urgentieagenda. We voelen de betrokkenheid van onze inwoners bij de stad. IJsselsteiners willen graag meedenken en meewerken aan IJsselstein. Ik vertrouw er op dat de mailbox volloopt met tips en ideeën en dat we er samen de vaart in houden”.

    De ideeënmailbox is één van de 40 punten van de urgentieagenda die is opgesteld door de inwoners, de ondernemers en de politiek van IJsselstein. In totaal hebben 1.500 van de 14.000 huishoudens deelgenomen aan de enquête, die huis-aan-huis is verspreid. Een score van 10% is hoog in vergelijking met soortgelijke onderzoeken. Daarnaast zijn er 36 diepte-interviews en drie bewonersavonden gehouden met een gemiddelde opkomst van 85 bewoners en ondernemers. Dit onderzoek is uitgevoerd door Castro Communicatie in de periode van april tot medio juni 2019. Vanuit de resultaten hebben zij een urgentieagenda geschreven van 40 concrete ideeën waarmee IJsselstein in versnelling kan worden gebracht.

    Donderdag 12 juni heeft burgemeester Patrick van Domburg, als voorzitter van het college en de gemeenteraad, de urgentieagenda in ontvangst genomen in het bijzijn van raadsleden, inwoners en ondernemers. De vier belangrijkste punten van de agenda zijn: Er moeten meer huizen komen; Zet IJsselstein op de kaart; Investeer in een levendige binnenstad en betrek daarbij de IJsselsteiners. De inwoners weten als geen ander wat er nodig is en wat goed is voor hun buurt of straat. Datzelfde geldt ook voor een levendige binnenstad. Winkeliers, horecaondernemers, vastgoedeigenaren en de gemeente gaan samen aan de slag met leegstand, parkeren en een schone, gezellige binnenstad.

    De naam urgentieagenda staat voor ‘de vaart erin’, met punten die IJsselsteiners belangrijk vinden. Dat betekent dat de punten, die weinig kosten en die nu opgepakt kunnen worden, nu ook opgepakt worden. Er staan ook voorstellen in die wat langer op zich laten wachten, zoals huizen bouwen. Daarom worden alle 40 punten op dit moment bekeken op de haalbaarheid, de kosten, wat er voor nodig is en wanneer het kan starten. De uitwerking hiervan wordt ter vaststelling voorgelegd aan de gemeenteraad tijdens de raadsvergadering in oktober 2019.

    De lijst met voorstellen komt begin juli online te staan op www.ijsselstein.nl/meedoen. Alle IJsselsteiners kunnen vanaf dat moment volgen hoe het staat met het voorstel dat zij hebben ingebracht.

    Emailadressen voor overige meldingen

    Meedoen@ijsselstein.nl is bedoeld voor tips en ideeën. Daarnaast blijft het bekende adres info@ijsselstein.nl bestaan voor alle overige opmerkingen en vragen van inwoners en ondernemers. Klachten en meldingen kunnen het beste doorgegeven worden via de emailadressen die op de website van IJsselstein staan. Deze meldingen komen dan direct in de mailbox van de medewerker die het afhandelt.

    Tekst is afkomstig uit het persbericht van de gemeente IJsselstein

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Xu en Furion bezoeken IJsselstein, op weg naar China

    Fiets- en loopbrug binnenkort weer open

    Smeerinstallaties en wieldempers verminderen overlast piepende trams

    • Populair
    • Nieuw binnen
    • Uitgelicht
    mei 30, 2015

    Toen & Nu – Zomerdijk

    mei 30, 2015

    IJsselveld in circa 1975

    mei 30, 2015

    Binnenstad in 1979

    maart 6, 2023

    Vuurwerkbom beschadigd woning aan Italielaan

    maart 6, 2023

    Kleine brand in droogtunnel

    februari 22, 2023

    Verwarde man zorgt voor onrust Lanceerplaats en steekt bestelbus in brand

    Onze laatste Instagram foto’s
    • 25.00x  Cobra 6 aangetroffen in 2 voertuigen

Vrijdag 22 september aan het begin van de avond zijn op het industrieterrein Panningen in IJsselstein twee auto’s met daarin in totaal 1700 kilo illegaal vuurwerk aangetroffen. Dit is tot nu toe de grootste vondst illegaal vuurwerk in Midden-Nederland.

Het gaat om ongeveer 25.000 stuks Cobra 6. Deze hoeveelheid is voldoende om een halve woonwijk op te blazen.

Bij de politie kwam een melding binnen over een verdachte situatie, waarbij goederen in voertuigen werden overgeladen. Hierop is de politie ter plaatse gegaan voor nader onderzoek.

Op het Jolandeplantsoen troffen agenten een van de auto’s aan en zagen dat er dozen vuurwerk in lagen. Er werd door de HovJ (hulp officier van Justitie) toestemming gegeven om de auto open te maken.

De tweede auto werd korte tijd later gevonden op de Panoven. Deze auto stond vol met dozen vuurwerk.
De auto’s zijn in beslaggenomen en het vuurwerk is afgevoerd door een specialistisch bedrijf

De politie onderzoekt de zaak. Er is nog niemand aangehouden.

Tekst en foto: politie.nl
    • Veel hulpdiensten naar incident bij Westfort

Om 14:00 zijn veel hulpdiensten opgeroepen vanwege een ernstig incident bij vleesverwerker Westfort. Diverse ambulances, brandweerwagens en traumahelikopter werden naar de Kamerlingh Onneslaan gestuurd.

Eenmaal ter plaatse werd duidelijk dat de traumahelikopter niet nodig was en vertrok de eerste ambulance en brandweerwagen en kwamen er meer politiewagens het terrein op rijden. 

Volgens RTV Utrecht komt een woordvoerder van de Arbeidsinspectie vanmiddag met meer informatie.
    • Beroving met geweld

IJsselstein - Op dinsdag 12 september vond op de Omloop West een beroving met geweld plaats. De politie doet onderzoek en verzoekt getuigen zich te melden.

Rond 21.30 uur liep het slachtoffer, een 29-jarige inwoner uit Utrecht, op de Omloop West in de richting van Ruimtevaartlaan. Daar kwam hij twee jongens tegen die hem tegenhielden en geld eisten. Het slachtoffer probeerde weg te rennen maar werd vastgepakt en geslagen. Met buit zijn zij hierna in onbekende richting gevlucht.

Van de verdachten is het navolgende signalement bekend :

Witte huidskleur, ongeveer 1.90 meter lang, kort lichtkleurig haar en getraind postuur. Deze verdachte was gekleed in een zwarte “hoodie”.
Witte huidskleur, ongeveer 1.70 meter lang, kort donker haar en eveneens gekleed in een zwarte “hoodie”

Oproep getuigen
De politie komt graag in contact met getuigen van de beroving of met mensen die op andere wijze over informatie beschikken. Er kan worden gebeld met 0900-8844 of met Meld Misdaad Anoniem, telefoon 0800-7000 danwel via Meld Misdaad Anoniem

    Volg ons op Instagram

    IJsselstein in Beeld
    Over IJsselstein 2.0

    Sinds 2015 brengen wij nieuws, feitjes en leuke weetjes over IJsselstein op één pagina! De beheerders zijn Mike & Erik.

    Volg ons ook via:

    Facebook Twitter Instagram YouTube
    Copyright © 2023 IJsselstein 2.0. Al jaren powered by Internetbureau 2BeFresh.
    • Home

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.