Edwin Tas is voorgedragen als wethouder in de gemeente Bunnik. Dat maakten de Bunnikse coalitiepartijen P21, CDA en D66 donderdag bekend.
Edwin Tas is nu nog wethouder in onze gemeente en was daarvoor zeven jaar raadslid en fractievoorzitter namens het CDA. Naast zijn politieke loopbaan werkte hij als accountmanager voor diverse IT-bedrijven.
Op LinkedIn reageerde Tas trots op zijn voordracht: “Met trots ga ik per 3 juni aan de slag als CDA-wethouder in de gemeente Bunnik.”
De benoeming van Tas staat gepland tijdens een extra raadsvergadering op woensdag 3 juni in het gemeentehuis van Odijk. Na goedkeuring door de gemeenteraad vormt hij samen met burgemeester Ruud van Bennekom en de overige wethouders het nieuwe college van Bunnik.
De portefeuilleverdeling wordt op een later moment bekendgemaakt.

Foto: gemeente Bunnik
