IJsselsteinFonds reikt cheque uit aan Vives

De recreantenteams van Vives kunnen weer vooruit met nieuw spelmateriaal. Dankzij een donatie van het IJsselsteinFonds heeft de volleybalvereniging dertig nieuwe volleyballen kunnen aanschaffen.

De recreanten trainden en speelden de afgelopen tijd veelal met verouderde ballen. Een deel daarvan was zwaar geworden door intensief gebruik, terwijl andere ballen lek waren of niet meer voldeden aan de gewenste kwaliteit. Binnen de vereniging krijgen de prestatieteams doorgaans als eerste de beschikking over nieuw materiaal. De gebruikte ballen stromen vervolgens door naar de overige teams, waar ze vaak nog jarenlang worden gebruikt.

Hoewel deze werkwijze logisch en goed verdedigbaar is, betekende dit dat de recreanten en de lagere teams regelmatig met versleten materiaal moesten trainen en wedstrijden spelen. Dankzij de financiële bijdrage van het IJsselsteinFonds is daar nu verandering in gekomen.

Met de aanschaf van dertig nieuwe volleyballen beschikken ook de recreantenteams weer over kwalitatief goed materiaal. Daarmee kunnen zij onder optimale omstandigheden trainen en hun wedstrijden spelen.

Advertentie

Deel dit artikel

Misschien ook interessant