De IJVO sluit de activiteiten vrijdagmiddag eerder af vanwege de verwachte weersomstandigheden. De organisatie heeft besloten de IJVO-dag om 13.00 uur te beëindigen. Ouders en verzorgers worden gevraagd hun kinderen dan op te halen.
Volgens het bestuur staan de veiligheid van de kinderen en vrijwilligers voorop. Vanwege de weersverwachtingen voor vanmiddag is daarom besloten het programma eerder te stoppen.
De afsluiting om 13.00 uur verloopt op de gebruikelijke manier. De kinderen verlaten het terrein per wijk, waarna zij door hun ouders of verzorgers kunnen worden opgehaald.
De wegafsluiting op de Noord-IJsseldijk wordt verplaatst naar half 1 tot half 2 om de ouders en kinderen veilig de gelegenheid te geven het terrein te verlaten.
Avondprogramma gaat door
Het programma voor vrijdagavond blijft vooralsnog ongewijzigd. De weersverwachting voor vanavond is volgens de IJVO gunstig.
De organisatie hoopt daarom vanaf 19.00 uur zoveel mogelijk bezoekers te verwelkomen om samen het jubileumjaar feestelijk af te sluiten.
Foto: Merijn van Schaik
